Biznis magazín o podnikaní a financiách

Pomoc so založením s.r.o.

So založením vlastnej spoločnosti sa spája veľa povinností a vybavovania, ktoré vám môže spôsobiť aj určité problémy ak nemáte prehľad. A treba povedať, že mať prehľad v celom procese zakladania spoločnosti je v dnešnej dobe pomerne odbornou úlohou. Ak si aj vy chcete založiť vlastnú s.r.o. a neviete, či máte dostatočné vedomosti na jej založenie, spoločnosť Company Consulting vám s tým dokáže pomôcť.

Pomoc so založením s.r.o.
Pomoc so založením s.r.o. (Foto: unsplash.com)

Založenie s.r.o.

Asi najobľúbenejšia služba, kvôli ktorej množstvo zákazníkov oslovilo Company Consulting, je práve pomoc so založením spoločnosti. Základná myšlienka je, že všetku prácu pri ktorej by ste museli stráviť niekoľko hodín nad papiermi a na internete v snahe nájsť pomoc, za vás urobia odborníci. Avšak neskončí to iba pri tom, že za vás spoločnosť založia a odovzdajú vám dokumenty.

Ich služba s pohodlným založením s.r.o. obsahuje aj vysvetlenie všetkých procesov a navrhnutie správneho spôsobu vedenia spoločnosti. Obrovskou výhodou je, že vám všetko vysvetlia bežnou rečou a nie odborne formulovanými vetami, ktorým by rozumeli iba právnici.

Doplnkové služby

Okrem založenia a podrobnej konzultácie fungovania spoločnosti ponúka Company Consulting aj niekoľko doplnkových služieb. Ich úlohou je čo najviac zjednodušiť zákazníkom vedenie s.r.o. a pomoc v prípade, že vo vašej spoločnosti nastanú určité zmeny. Ide napríklad o prenájom zasadacích miestností, správu elektronickej dátovej schránky, virtuálne kancelárie, alebo zápis zmien v spoločnosti a jej zrušenie.

Virtuálna kancelária

Túto službu využijú hlavne menší podnikatelia, ktorí nežijú v Bratislave, ale chcú aby ich s.r.o. pôsobila čo najlepším dojmom. V podnikaní totižto už len adresa, na ktorej je vaša spoločnosť registrovaná zohráva nejakú úlohu. Ak sa jej názov spája so známou ulicou v hlavnom meste, pôsobí to lepšie ako ulica v nejakom malom meste, ktoré niektorí iní podnikatelia ani nemusia poznať.

Presne tento problém rieši možnosť prenájmu virtuálnej kancelárie. Company Consulting vám poskytne možnosť zapísania sídla vašej spoločnosti na jednej z adries, kde oni vlastnia nehnuteľnosti. Vďaka tomu ušetríte financie, ktoré by ste museli minúť na kúpenie vlastnej kancelárie a navyše sa vám budú starať aj o preberanie pošty, o ktorej vás budú informovať pri jej doručení.

Company Consulting vám dokáže výrazne uľahčiť celý proces zakladania s.r.o. a ešte k tomu pomáha aj pri vedení vašej spoločnosti. Následkom toho budete mať z podnikania väčšiu radosť, keďže sa môžete naplno venovať veciam, ktoré vás bavia a nie vybavovaniu obrovského množstva papierov.

Text:PR