Biznis magazín o podnikaní a financiách

Online kurzy, ktoré si môžete spraviť (takmer) zadarmo

Nechcete chodiť do klasickej školy, no láka vás vzdelávanie? Prostredníctvom online kurzov sa môžete vzdelávať kedykoľvek a kdekoľvek. Aj z pohodlia vášho domova. Navyše – množstvo online kurzov je zadarmo. Jediné, čo musíte do toho investovať, je čas. Ktoré kurzy by ste si mali urobiť, aby ste sa stali odborníkom vo vašej oblasti zamerania?

Online kurzy, ktoré si môžete spraviť zadarmo (Foto: unsplash.com)

Digitálna Google garáž

Jedným z najobľúbenejších online kurzov je práve Google Garáž. Stále je veľmi vyhľadávaná a uznávaná. Je to vzdelávací program v oblasti digitálu. Nájdete tam aj krátke kurzy, ktoré pomôžu pri hľadaní práce a zvyšovaniu produktivity. Všetky kurzy sú po slovensky a máte k nim neobmedzený prístup. Kurz „Základy digitálneho marketingu“ je jedným z najlepších a najuniverzálnejších. Ocenia ho marketéri, začínajúci podnikatelia aj tí, ktorí sú v online svete rozbehnutí.

Learn2Code

Táto spoločnosť začala s ponukou kurzov pre programovanie, no teraz sa rozšírili už aj na kurzy marketingu, dizajnu a fotografovania. Dostupné sú tam aj videá pre deti. Väčšina kurzov je platených, no aj napriek tomu je to len symbolická cena. Sú tam aj kurzy zadarmo, takže si môžete pohľadať to pravé, čo sa vám v budúcnosti zíde. 

Vita Academy

Kurzy (nie len) v online marketingu si môžete pohľadať aj u Vita Academy. Nie sú vyslovene zadarmo, no u väčšiny nájdete niekedy až hodinové ukážky. Na základe toho sa potom rozhodnete, či si kurz zakúpite alebo nie. Veľmi populárnym je kurz pre začiatočníkov v copywritingu. Naučíte sa, ako správne písať blogy, články, texty na web alebo iný obsah. Práve pre Vita.sk nájdete kupóny na stránkach KuponyZdarma.sk, a tak ušetríte ešte viac.