Biznis magazín o podnikaní a financiách

Výhody ponorného mixéra pre prípravu letných polievok a šalátov

Nielen milovníci zdravej stravy zbožňujú letné mesiace kvôli darom v podobe čerstvej zeleniny a ovocia. Hýria rôznymi chuťami, farbami a vôňami. Okrem toho sú zdrojom vitamínov, minerálov, antioxidantov a vlákniny a dajú sa pripraviť na stovky rôznych spôsobov.

Výhody ponorného mixéra pre prípravu letných polievok a šalátov
(zdroj: komerčný článok)

Ak máte radi zeleninu a ovocie, jednou z možností je pripraviť si z nich osviežujúce letné studené polievky a zeleninové a ovocné šaláty. Stačí mať k dispozícii tyčový mixér s príslušenstvom, ktorý urobí z prípravy pokrmov zážitok.

Neveríte? Prečítajte si o výhodách ponorného mixéra pri príprave chutných letných maškŕt.

Top 5 benefitov, ktoré má ponorný mixér pri príprave letných polievok a šalátov

K letu neodmysliteľne patria studené polievky a šaláty od výmyslu sveta. Použitím ponorného mixéra s príslušenstvom sa z vás stane profesionál, ktorý si varenie užíva a výsledok poteší chuťové poháriky i oči.

Aké výhody vám prinesie tyčový mixér?

Skráti čas prípravy a ušetrí vašu energiu

Ponorný mixér Braun MultiQuick 9 MQ patrí k najvýkonnejším a najsilnejším spomedzi tyčových mixérov tejto značky. Má 1200-wattový motor. Technológia ActiveBlade je zárukou, že si rýchlo a ľahko poradí aj s tvrdými prísadami.

Predstavte si, že si idete pripraviť španielske gazpačo, teda studenú polievku. Na jej prípravu potrebujete na menšie kocky nakrájanú uhorku, zrelé rajčiny, cibuľu a cesnak, aby ich bežný tyčový mixér dokázal spracovať. Následne kusy zeleniny dáte do nádoby mixéra spolu s čili papričkami, koriandrom, červeným vínnym octom, soľou, korením a olivovým olejom a zmixujete.

Ak však máte k dispozícii ponorný mixér Braun, jednoducho na sekanie zeleniny využijete food procesor. Poprípade nasekáte zeleninu na veľké kusy. Použitím ponorného mixéra Braun ušetríte až 40 percent svojej energie pri spracovaní tvrdých surovín. Vďaka systému EasyClick + rýchlo a ľahko vymeníte sekací nadstavec za ponornú mixovaciu nohu a behom niekoľkých sekúnd máte hotové chutné gazpačo.

Podporuje kreativitu pri varení

Tyčový mixér Braun s príslušenstvom disponuje až 17-timi inovatívnymi nadstavcami. Dokážu sekať, krájať, šľahať, mixovať a mnoho ďalšieho. To posúva vaše kuchárske zručnosti na vyšší level, pretože aj vďaka nadstavcom dokážete aj jednoduchý pokrm rýchlo premeniť na vizuálne atraktívne jedlo.

Napríklad pri príprave letných šalátov si zamilujete krájač na kocky. Ten zabezpečí, že každý kúsok zeleniny či ovocia bude mať rozmer 9 mm. Šľahacia metla vám zasa pomôže pri príprave lahodných dresingov.

Ovláda sa intuitívne

Zabudnite na čítanie návodov na použitie, ako je to pri kuchynských robotoch. Ponorný mixér sa ľahko a intuitívne ovláda, čo ocenia aj menej technologicky zdatné gazdinky. SmartSpeed technológia funguje tak, že čím viac tlačidlo stlačíte, tým väčší výkon mixér podáva.

Nezašpiní hrnce, obkladačky ani sporák

Mixovanie zeleniny či ovocia na prípravu studenej letnej polievky bežným mixérom sa nezaobíde bez fŕkancov na hrnci, stole, obkladačkách či sporáku. S ponorným mixérom Braun tento scenár nehrozí, pretože disponuje technológiou SplashControl. Tá eliminuje špliechanie surovín pri ich spracovaní na minimum, čím zároveň šetrí čas a energiu potrebnú na ich upratanie.

Má najväčší výber nadstavcov

Súčasťou ponorného mixéra je 17 nadstavcov. To znamená, že si môžete vybrať také varianty, ktoré vám najviac vyhovujú a, samozrejme, svoj výber prispôsobiť najčastejšie pripravovaným jedlám.

Vyhnete sa tak zbytočnému nakupovaniu veľkých a nepraktických kuchynských robotov, z ktorých nevyužijete ani polovicu. Ak mixér používate najmä na prípravu krémových polievok a šalátov, určite by vo vašej výbave nemal chýbať sekací nadstavec a ponorná mixovacia noha.

Komerčný článok